Neskutečná stylovka:-). Ve srovnání se vším ostatním na poli teaserů/trailerů na Netflixu je tohle jiná liga a jiný sport. Je vidět, že si jsou sakra vědomi toho, jakou výkladní skříň pro ně tahle cibule značka představuje (aby ne, za ty prachy:-)). Čekání na prosinec bude dlouhé.


Pořád velká stylová pecka. Tím motivem “zahrajeme si hru (na vraha)” mi trailer připomíná hrátky na “co je skutečné a co už ne”, které předváděl Fincher v The Game a pokud to tady Johnson zopakuje, tak nebudu vůbec proti.

Za ty obří prachy, které Netflix tenhle brand stál, by jistě dokázal natočit spousty neurážejících průměrností, ale pokud bude dvojka kvalitativně na úrovni jedničky a zatím to vypadá, že ano, tak to byl nakonec dobrý kauf:-).


Norton byl miliardář a CEO tech company (shop, mobilní apka, auta, kosmické rakety, atd.), to zaznělo doslova v první minutě filmu. Ten ubrousek byl jen o tom, že dokazoval nápad na založení Alphy ze strany Monáe a nikoliv Nortona. Ta analogie na Muska/Bezose tam byla úplně do očí bijící, ne:-)? Je úplně fuk, co na ubrousku bylo napsáno (tuším nějaký nicneříkající wannabe corpo diagram), klidně si představ, že Norton je Musk/Bezos a na ubrousek Monáe načmárala “založíme firmu na výrobu elektrických aut, kosmických raket a naprogramujeme mobilní apku a webový shop”:-).