Kupodivu stále populární akční podžánr “holky s bouchačkama a jiným nářadím” se rozrostl o další příspěvek, který dopadl, zcela nečekaně:-), úplně stejně zapomenutelně jako všechny podobné pokusy před ním (čest všem osamoceným výjimkám) a Netflix si tak připisuje další zbytečnou katalogovku.

Scénář z pohledu originality nebo nápaditosti samozřejmě u podobných akčních béček nemá cenu vůbec řešit. Kdovíkolikátá variace na univerzum Johna Wicka včetně doslovné mytologie (hotel se vyměnil za bistro a analogie k církvi za bibliotéku a je hotovo) nemá čím překvapit a novinkou je pouze parodická rovina, což funguje tak nějak napůl (protože z protivníků, kteří působí jako naprosto neschopní idioti, se buduje respekt vůči hlavní postavě dost těžko).

Gillan svým prkenným projevem bohužel ukazuje své herecké limity (přehrávají ji prakticky všichni okolo, nehledě na velikost dané role) a stran fyzické akce na tom není o mnoho lépe (během bitek je poměrně jasně poznat, jak se ve scéně střídá nemotorná Gillan se stunt doublem). Akce a choreografie obecně je rutinní záležitost bez stylu, nápadu, nebo atmosféry (pouze slow-mo sekvence v bistru trochu vystupuje z řady). Celkový dojem tak vylepšuje jen doprovodný casting (vidět v jednom filmu Gugino, Yeoh, Bassett a Giamattiho potěšilo), slušný OST a zajímavá výprava balancující na hraně současnosti a papundeklového retra.